درباره ما

شرکت آرمان طرح زاگرس ، با ایده شناسایی ، تکمیل و تولید نرم افزارهای صنایع چوب پا به عرصه وجود نهاد.
تجربه ۲۹ سال تحصیل ، تولید ، تحقیق و تدریس در زمینه های مختلف صنایع چوب انگیزه اصلی ایجاد این مجموعه بوده است.

هدف اصلی ما ارتقای علمی صنعت چوب کشور همگام با توسعه ماشین آلات این حوزه میباشد. برای افزایش بهره وری و دستیابی به اهداف صادراتی ؛ همانند سایر کشورهای صنعتی و در حال توسعه ؛ بخش چوب بعنوان یکی از وسیعترین صنایع کشور باید از تمام ظرفیت های نرم افزاری در کنار بهره گیری از تازه های سخت افزاری بهره مند گردد و تلاش ما نیز در این راستا میباشد.

نرم افزار محبوب و جهانی کیچن دراو برای طراحی ساده و دقیق و سریع یکی از ابزارهای توسعه صنعت چوب بشمار میرود و ما تلاش داریم این نرم افزار را در سطح کشور و حتی کشورهای همجوار که با ما مراودات تجاری و صنعتی دارند توسعه دهیم. اخذ نمایندگی از کشورهای صاحب امتیاز نرم افزارها ؛ برای دستیابی به جدیدترین نسخه های نرم افزار و آبدیت ها در دستور کار است. نرم افزارهای اپتیمایزر مانند کاتلیست پلاس و کات مستر نیز در همین راستا عرضه میشوند. پشتیبانی فنی و آموزش نیروی ماهر اعم از مربی و کاربر از اهم فعالیتهای ما میباشد. همکاری با سازمانهای آموزشی ( سازمان آموزش فنی حرفه ای ، وزارت آموزش و پرورش ) جهت توسعه فعالیتهای آموزشی از اهم برنامه ها در دراز مدت است.

تولید مقالات آموزشی و دعوت از اساتید و طراحان برتر جهت همکاری و غنی سازی محتوای سایت در دست انجام است. برگزاری همایشهای معرفی نرم افزارها در استانهای مختلف و حتی در کشورهای همجوار برنامه ریزی وانجام میشود . دانشگاهها در اولویت برگزاری همایش هستند وعلاقه دانشجویان ؛ انگیزه ما را بیشتر مینماید. ترجمه نرم افزارها و تولید فایل های آموزشی برای زبانهای مختلف ؛ از مهمترین رئوس برنامه های برون مرزی میباشد.

استعداد یابی مربیان و معرفی به آموزشگاهها ؛ ثبت نام اولیه هنرجویان و معرفی به آموزشگاهها و امور مرتبط با آموزش را مجدانه پیگیری مینماییم. تهیه تازه های نرم افزاری از طریق شرکت در نمایشگاههای بین المللی و معرفی آن به بازار صنعت چوب هدف همیشگی ما است . اخبارمهم روز صنایع چوب در زمینه های مختلف را در سایت پوشش میدهیم و نیازهای تبلیغاتی شرکتها را در نرم افزارها براورده مینماییم .
در بخش خدمات ؛ سفارش ساخت سایت های تخصصی صنایع چوب ؛ تولید کاتالوگهای الکترونیکی و کاغذی ؛ تولید محتوای آموزشی مخصوص صنایع چوب و مواردی که در آینده به مجموعه فعالیت ها اضافه خواهد شد با دقت انجام میدهیم. اخذ مجوزهای قانونی برای فعالیت های تولید محتوا و آموزش بصورت مستمر انجام میگردد.

تماس با ما

 مدیریت:

cellicon۰۹۱۲۸۵۷۰۲۳۵   |   مسعود کمالی فرد

mailiconinfo@3dkitchen.ir

 واحد فروش و پشتیبانی:

cellicon۰۹۳۸۵۸۳۴۰۰۳   |   مسعود کمالی فرد

mailiconsale@3dkitchen.ir

درباره مدیر

ما زنده به آنيم که آرام نگيريم      موجيم که آسودگي ما عدم ماست

من مسعود کمالي فرد هستم
اهل کرمانشاهم ، پيشه ام طراحي ، متولد در يلداي ۴۶ سال قبل ، شهر شيرين ، شهر فرهاد ، ، شهر من : کرمانشاه ، دانش اموخته صنعت چوب ، ايمني صنعتي ، محصل محقق و مدرس نرم افزار هاي اين صنعت . من با عشق به چوب و مشتاقش بزرگ شدم ، درس خوانده ام و کار کرده ام . کاستي ها را ديدم ، پيشرفت ها را ديدم ، ظرفيت ها را ديدم و تلاش ها را استاداني را ديدم با عمري تجربه ، اما بدور از قافله پيشرفت و آنها عقب ماندند ، کودکاني ديدم با اندکي تکنولوژي ، از همه پيشتر رفتند و هستند ، بر خود لازم ديدم تا با تشويق همکاران به استفاده از علم روز ، به استفاده از تکنولوژي برتر امروز و استفاده از نرم افزار هاي ويژه صنعت چوب ، روزگاري بهتري براي خود دست و پا کنند ، شکايات متعدد از همکاران من در تعزيرات در سراسر کشور ، براي چيست ؟جريمه شدن و تهمت کم فروشي و تقلب و عدم ايفاي تعهد در شان ما نيست

چاره چيست ؟

بر ماست که با همت والا، گذر از هفت خان بروکراسي اداری، صرف هزينه های بسيار، برگزاری نشست ها و همايش ها و جشنواره ها، تحقيق پيرامون جديدترين دستاوردها، با کسب مجوز و ارائه و نشر نرم افزار های طراحی و آناليز و اپتيمايزر در حوزه صنايع چوب، کيفيت توليد و طراحی خود را در ايت حوزه بهبود ببخشيم، کابينت سازی که سواد کامپيوتر ندارد، تردی مکس کاری که کابينت سازي نمي داند، دو ضلع مثلث تخريب پروژه ای هستند که منجبر يه شکايت ضلع سوم (مشتری) ميشود. اين مثلث تخريب را به مربع سازندگی تبديل کنيم.

نرم افزارهايي که به همکاران کابينت ساز ، طراحي کابينت و دکوراسيون داخلي ، هنرجويان هنرستان ها و ساير علاقمندان ارائه ميکنيم، به آنها قدرت ميدهد با کمترين دانش کامپيوتري، به سادگي ايده هاي خود و سلائق مشتريان را به صورت سه بعدي و با کمترين زمان و با قدرت اصلاح کم نظير ايجاد کنند. اين کار مشکل طراح (براي اصلاح نقشه) و کابينت ساز براي داشتن (ابعاد برشي و اندازه های دقيق) و نصاب براي (تصاوير دو بعدي از نماي ديوار و پلان) و برشکار براي داشتن (ابعاد برشي و ليست قطعات) و در نهايت مشتري برای (ديدن و پسنديدن چيدمان و جزئيات دقيق سفارش و بر آورد قيمت قبل از ساخت) را حل ميکند.

اين رسالت ما است  هر روز ايده جديد. هر از گاهي نرم افزار جديد و هميشه حرکت.

تلاش من و همکارانم ، ارائه خدمات متفاوت براي ديده شدن ، معرفي شدن و رشد دوستان صنعت چوب و صنايع وابسته، ساماندهي و هدايت شغلي صنوف مرتبط با صنعت چوب کشور، تلاش براي حضور در بازار هاي جهاني و صادرات نيروي متخصص، تعامل با مراکز آموزشي و پژوهشي کشور براي دستيابي به اهداف والاي توسعه کشور و در يک کلام خدمت.

مسعود کمالی فرد